28 лют. 2019

Усвідомлення себе і своєї діяльності – як шлях до професійного зростання

В рамках виконання плану роботи на освітньому окрузі, на базі закладу дошкільної освіти №31 було проведено тренінг для педагогів "Усвідомлення себе і своєї діяльності – як шлях до професійного зростання"
8 лист. 2018

Наставницькі зустрічі

Впроваджуємо інклюзивну освіту - освіту для всіх.
23 жовт. 2018

Індивідуальний підхід до кожної дитини

Згідно річного плану роботи закладу дошкільної освіти, в жовтні місяці пройшли колективні перегляди освітньої діяльності з дітьми старшого дошкільного віку, де пріоритетними питаннями було використання диференційованих принципів навчання та впровадження індивідуальних прийомів.
19 жовт. 2018

Вчимося бути обережними!

В рамках місячника з протипожежної безпеки з метою закріплення набутих знань з дотримання протипожежної безпеки з дітьми старших груп було проведено розвагу «Відважні пожежники».
12 жовт. 2018

Маленькі патріоти «Рябінушки»

З нагоди святкування Дня Козацтва та відповідно до річного плану роботи, в дошкільному закладі освіти з дітьми старшої групи було проведено світо з народознавства «Козацькі забави».
6 жовт. 2018

Інклюзивна освіта – освіта для кожного!

6 жовтня 2018 року в закладі дошкільної освіти №31 «Рябінушка» для педагогів, батьків та співробітників було проведено тренінг «Створюємо інклюзивне освітнє середовище у дитячих садках Донецької і Луганської областях»
19 вер. 2018

Осінній марафон в міському парку

Вже стало традицією проведення сезонних марафонів з вихованцями закладу в міському парку. Так 19 вересня вихованці закладу прийняли участь в осінньому марафоні.
1 черв. 2018

День захисту дітей

Сьогодні в міському парку відбулась цікава та чарівна зустріч з героями улюбленої казки малят «Аліса в країні чудес».
25 трав. 2018

Звіт керівника закладу про діяльність в 2017-2018 н.р. перед колективом та громадськістю

25 травня 2018року завідувач Світлана Шелудько звітувала про роботу в 2017-2018 навчальному році перед колективом та батьками.
25 квіт. 2018

Вихованець дитячого садка "Рябінушка" переможець шашкового турніру.

25 квітня відбувся фінал V міського шашкового турніру «Весела дамка» серед вихованців дошкільних закладів міста