30 трав. 2023

Підсумкова педагогічна рада «Результат роботи – життєва компетентність дошкільників»

Відповідно плану роботи закладу дошкільної освіти 30.05.2023 відбулась підсумкова педагогічна рада «Результат роботи – життєва компетентність дошкільників
23 бер. 2023

«Улюблені справи моєї дитини вдома».

Дитина залишається дитиною не зважаючи на скрутні та нелегкі часи… і в цьому їй допомагають найближчі для неї люди – батьки!
27 лип. 2022

День Української Державності

Найцінніший скарб нашої держави - це наші діти! Ми любимо наших дітей, ми працюємо та живемо заради наших дітей!
10 січ. 2022

Знову нагорода!!!

Вітаємо дівчат інклюзивної групи Софію Доценко та Олександру Овчаренко, за зайняте ІІ місце у ХХХІІ Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсу мистецтв «STAR FEST».
19 лист. 2021

У фестивалі участь приймаємо та перемагаємо!

Перемога у Всеукраїнському дистанційному дитячому фестивалі "Зоряні малята. Осінь 2021"
9 лист. 2021

Спонсорська допомога від батьків

У нас тепер сонечко світить навіть уночі
20 серп. 2021

Свято " День народження, Україно!"

Україно, ненько рідна… ми любимо тебе! Співучу, малйовничу, уквітнену та незалежну!
19 серп. 2021

"Яблуневий Спас прийшов до нас!"

Сьогодні діти в садочку святкували Яблуневий Спас
29 лип. 2021

Розвага «Веселі змагання»

Чудова пора – ЛІТО! Діти грають в м’яча, катаються на велосипедах та самокатах!
28 трав. 2021

Випускні свята в Рябінушкі

Швидко минув час і ось вже наші вихованці святкували останнє свято у дитячому садку.