29 квіт. 2021

Святкуємо Великдень

Емоційно та весело в групах середнього віку «Смішарики» та «Капітошка» пройшли тематичні розваги з народознавства присвячені Великодню
23 квіт. 2021

"Недалечко червоне яєчко"

Діти 02 групи вже почали готуватися до великодніх свят. Прикрасили групову кімнату пасхальним деревцем.
22 квіт. 2021

День Землі

В закладі дошкільної освіти «Рябінушка» пройшли заняття, присвяченні Дню Землі
5 бер. 2021

Свято присвячене 150 річчю Лесі Українки

Значна подія відбулась у закладі дошкільної освіти «Рябінушка» з нагоди 150 річчя з дня народження видатної письменниці Лесі Українки.
3 бер. 2021

Малята вітають з 8 Березня

На початку весни в садочку пройшли святкові ранки. Малята підготували пісні, вірші таночки для своїх ніжних матусь та улюблених бабусь.
22 груд. 2020

Інклюзія – це освіта для всіх!

Серед дошкільних установах міста продовжує пілотувати проект Всеукраїнського фонду «Крок за кроком»
18 груд. 2020

В очікуванні свят

Свято Нового року – це період, коли відбуваються різні чудеса, коли збуваються сподівання та бажання, коли настає можливість самому стати чарівником…
26 лист. 2020

«Безпечна та дружня до дитини школа» – проект, який реалізується за підтримки МОН України та ЮНІСЕФ

Педагоги м.Бахмута – учасники освітньо-методичних тренінгів громадської організації Ла Страда України
7 бер. 2019

До малят «Рябінушки» - Масляна прийшла!

Малята старших груп "Смішарики" та "Капітошки" разом з батьками та педагогами зустрічали Щіру Масляну
1 бер. 2019

"Всесвітній день котів"

Вихователі старших груп "Смішарики" Олена Коренєва, "Капітошки" Олена Дмитриченко, "Ухтишки" Лариса Нянченко провели з дітьми " Всеукраїнське заняття доброти".