6 груд. 2023

Онлайн розвага "ДОПОМОГА МИКОЛАЮ"

День Святого Миколая – це свято добра та милосердя. Він нагадує нам про те, що важливо бути добрими та милосердними один до одного. Це свято приносить радість та щастя всім дітям, які вірять у дива.
27 лист. 2023

Місячник пожежної безпеки

Пожежа – це стихійне лихо, яке може завдати значних збитків і навіть призвести до людських жертв. Щоб запобігти пожежам, необхідно дотримуватися правил пожежної безпеки
17 лист. 2023

Семінар – практикум «ЕМОЦІЙНА ПІДТРИМКА УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ»

Психологічний стан та психічне здоров’я під час військових дій є вкрай важливим. Багато людей переживають виснаження, спустошення, втому, відчувають тривогу й паніку.
3 лист. 2023

ЗНАЙОМИМОСЬ З ЦАРСТВОМ ГРИБІВ

Дітлахи нашого садочка зазирнули у лісове царство грибів та дізнались, як за зовнішніми ознаками відрізнити один гриб від одного, їх будову, класифікацію та з’ясували користь для людей і тварин.
29 жовт. 2023

Місячник мінної безпеки.

Через активні бойові дії в різних частинах країни, зростає небезпека від вибухонебезпечних предметів для нашого життя. Шкода, якої можуть завдати ці предмети, непоправна та навіть смертельна.
13 жовт. 2023

ВИВЧАЄМО КОМАХ

Вдома малюка цікавлять предмети побуту, а за межами домівки – об’єкти природи. У наш час особливо актуальною стає проблема екологічної освіти.
6 жовт. 2023

Тематичний тиждень "Козацтво"

Ідентифікація себе як нації йде від знання та пошани свого минулого. Саме цьому був присвячений тематичний тиждень "Козацтво" у нашому садочку.
29 вер. 2023

МИ – НАЩАДКИ КОЗАКІВ!

Напередодні Дня захисників та захисниць України і Дня українського козацтва педагогами закладу дошкільної освіти №31 «Рябінушка» була проведена он-лайн розвага – «Ми – нащадки козаків»
1 вер. 2023

Онлайн розвага «Вітаємо у віртуальному садочку «Рябінушка»

Педагоги закладу дошкільної освіти №31 «Рябінушка» запросили малюків на онлайн розвагу присвячену 1 вересня – Дню Знань.
31 серп. 2023

«Дошкільна освіта: реальні кроки в умовах дистанційної роботи закладу дошкільної освіти»!

Новий навчальний рік розпочався!!! Педагоги закладу дошкільної освіти за традицією провели педагогічну раду.