Інклюзивна освіта – освіта для кожного!

6 жовт. 2018
6 жовтня 2018 року в закладі дошкільної освіти №31 «Рябінушка» для педагогів, батьків та співробітників було проведено тренінг «Створюємо інклюзивне освітнє середовище у дитячих садках Донецької і Луганської областях»

Інклюзивна освіта це – новий крок сучасної освіти.

Метою зустрічі було підготовка та створення команди, ефективне залучення батьків у впровадження інклюзії в дошкільну освіту.

Олена Гордєєва та Ганна Онищенко запропонували слухачам переглянути відео матеріали, довели нормативну базу регулювання інклюзивної освіти, намагались створити позитивний настрій. А найголовніше довели важливість впровадження індивідуальних підходів в розвитку дітей з особливими освітніми потребами, саме це відбулося при виконанні вправи «Водій автобуса», де педагоги та батьки відчули на собі важкість сприйняття звичайних речей дитиною, яка має особливості особистісного розвитку.  Виконуючи вправу МЛЯМЗ (мене люблять – я можу це можу зробити) дорослі зрозуміли, яка тендітна та крихітка душа маленької людини.

Важливим стало порозуміння того, що саме створення команди однодумців допоможе адаптуватися дітям з особливими освітніми потребами в сучасному світі.