Місячник пожежної безпеки

27 лист. 2023
Пожежа – це стихійне лихо, яке може завдати значних збитків і навіть призвести до людських жертв. Щоб запобігти пожежам, необхідно дотримуватися правил пожежної безпеки

З цією метою в закладі дошкільної освіти проводився  місячник пожежної безпеки. Під час місячника педагоги закладу проводили з дітьми різноманітні заходи спрямовані на підвищення рівня знань дітей про правила пожежної безпеки та формування у них навичок безпечної поведінки у разі пожежі. Протягом місяця дистанційно  та в режимі онлайн  педагоги проводили заняття на яких систематизували та поглибили знання про правила пожежної безпеки. Пропонували дітям дидактичні ігри та інтерактивні ігри на закріплення знань про користь і шкоду вогню. Перегляд навчальних відеороликів, презентації, мультфільмів дозволив  в доступній і цікавій формі донести до дітей важливу інформацію про важливість дотримання правил пожежної безпеки. Фото звіт проведених заходів місячника.