Онлайн розвага "ДОПОМОГА МИКОЛАЮ"

6 груд. 2023
День Святого Миколая – це свято добра та милосердя. Він нагадує нам про те, що важливо бути добрими та милосердними один до одного. Це свято приносить радість та щастя всім дітям, які вірять у дива.

Сьогодні у вихованців садочка день розпочався з отримання сюрпризу – електронної вітальної листівки. З найкращими побажаннями миру, віри в дива до малюків звернувся начальник Бахмутської міської військової адміністрації Бахмутського району Донецької області Олексій Рева. Продовжився  святковий день онлайн розвагою, яку підготували та провели педагоги закладу дошкільної освіти «Рябінушка» Дітлахи допомогли  Святому Миколаю, у пошуку вкрадених подарунків. Під час розважального  заходу,  діти з батьками  стали активними учасниками  віртуальних пригод, які були насичені різноманітними завданнями, інтерактивними іграми, нетрадиційним малюванням – свічкою,  піснями та музичними руханками.

Діти отримали багато позитивних емоцій, радості від спілкування, спільних дії з дорослими та знайдених подарунків – сюрпризів.

Це була чудова можливість весело і продуктивно провести   час з вихованцями та батьками.

Нехай День Святого Миколая принесе всім дітям, батька та педагогам радість і щастя! Фото з проведеного заходу