Програми. Положення.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ДОШКІЛЬНИЙ ЗАКЛАД

ПОЛОЖЕННЯ ПРО БАТЬКІВСЬКИЙ КОМІТЕТ ЗДО №31

Положення про добровільний батьківській фонд

Порядок прозорого отримання, використання та обліку благодійної допомоги

ПОЛОЖЕННЯ про академічну доброчесність

ІНСТРУКЦІЯ З ДІЛОВОДСТВА В ДНЗ №31

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВНУТРІШНЮ СИСТЕМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

Державні освітні програми, що реалізуються в ЗДО у 2023/2024 навчальному році

1.Освітня програма для дітей від 2 до 7 років «Дитина» (2020р нова редакція.) для проведення освітньої діяльності з дітьми педагогами закладу. - педагоги закладу.
2. Спеціальна програма  «Корекційно - розвиткова робота з дітьми із загальним та фонетичним недорозвиненням мовлення молодшого та старшого дошкільного віку. (Кравцова І.В., Стахова Л.Л.) - вчитель - логопед .
3. Парціальна програма«Про себе треба знати, про себе треба дбати. Парціальна програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку» Лохвицька Л.В  вихователь профільної групи фізкультурно-оздоровчого  напрямку "Ухтишки"
4. Парціальна програма «Формування математичної компетентності  у дітей дошкільного віку» Зайцева Л.І. вихователь профільної групи логіко-математичного напрямку "Сонечко".