Майстер-клас для вчителів-логопедів та вчителів-дефектологів

23 лист. 2017
На базі дошкільного навчального закладу комбінованого типу, ясел-садка №31 «Рябінушка» пройшло методичне об’єднання для вчителів-логопедів та вчителів-дефектологів.

З метою обґрунтування доцільності використання коректурних таблиць за методикою Н.Гавриш у роботі з дітьми-логопатами, керівник методичного об’єднання, вчитель-логопед дошкільного закладу «Рябінушка» Олена Гордєєва, спеціаліст першої категорії, в період атестації та підвищення кваліфікаційного рівня, провела майстер-клас за темою «Використання коректурних таблиць Н.Гавриш у роботі з дітьми-логопатами». В цікавій презентації слухачі мали можливість познайомитись з досвітом та результатами впровадження сучасної інноваційної технології. В ході роботи було представлено відео перегляд практичної діяльності з дітьми, які мають вади мови та зору з використання різноманітних методів роботи за коректурною таблицею.

Практичний психолог дитячого садка № 31 Тетяна Мартинова надала рекомендації щодо психологічного обґрунтування та умов використання коректурних таблиць в роботі з дітьми, які мають затримку формування розвитку психічних функцій, вади зору та мовні недоліки. Учасники мали можливість, враховуючи ці рекомендації, самостійно скласти завдання та визначити зміст за лексичними темами та віком дітей.

Майстер-клас пройшов на високому емоційному підйомі, що забезпечило можливість індивідуального професійного зростання кожного педагога.