"Секрети успішної логопедичної роботи: досвід Олени Гордєєвої"

27 лют. 2024
27 лютого 2024 року в Освітньому хабі «Донеччина» проведено роботу в Дискусійному клубі “Комунікуємо про інклюзію правильно”

На платформі практичного досвіду фахівців спеціальних закладів освіти Донецької області пройшла презентація досвіду роботи Олени Гордєєвої, вчителя - логопеда дошкільного навчального закладу комбінованого типу, ясел-садка № 31 «Рябінушка» з теми: «Система логопедичної роботи з активізації мовленнєвого розвитку дітей дошкільного віку в умовах дистанційного навчання». Вчитель-логопед презентувала слухачам ігри для розвитку слухової уваги, мовного дихання, дрібної моторики та вправи артикуляційної гімнастики. Незабутнім епізодом зустрічі стало відео, де Олена Гордєєва наочно продемонструвала, як можна успішно вирішувати логопедичні проблеми у дітей, використовуючи переваги дистанційного навчання.

Учасники заходу відзначили інформативність, практичність та цікавість дієвих практик логопедичного супроводу.

Важливо пам'ятати, що логопедична робота в умовах дистанційного навчання може бути не такою ж ефективною, як очна. Однак, якщо правильно організувати процес, можна досягти значних результатів. Фото звіт