Український посуд: традиції та сучасність

19 січ. 2024
Важливим напрямом патріотичного виховання є народознавство - вивчення культури, побуту, традицій і звичаїв рідного народу.

Вихователі і батьки нашого садочка шанують традиції українського народу, намагаються змалку прилучати до них дітей. Перш ніж малюк пізнає дорослий світ, він пізнає близьке, знайоме, рідне - народну символіку, національний одяг, народну іграшку, український національний посуд.

Завершився тиждень, присвячений вивченню українського посуду. Протягом тижня діти мали можливість дізнатися багато цікавого про історію, різновиди та призначення українського посуду, познайомитися зі старовинним способом виготовлення посуду - гончарним ремеслом, традиційними регіональними ознаками посуду (опішнянський, косівський, петриківський) Вихованці розширили знання про матеріал, із якого виготовляли посуд, навчилися розрізняти посуд за характерними ознаками: чайний, столовий, кухонний. Під час вивчення теми «Український посуд» педагоги виховували у дітей любов і пошану до історичного минулого України, бажання дотримуватись традицій та зберігати обряди наших предків. Пропонуємо переглянути фідбек сумісної роботи вихователів, батьків і дітей.