СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ «ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ ФІЗКУЛЬТУРИ В УМОВАХ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ»

27 груд. 2023
Якщо хочеш навчати інших – навчайся сам! Педагог – це професія, яка передбачає неперервну освіту впродовж життя.

27 грудня, у дистанційному форматі спілкування, з метою підвищення рівня професійної компетентності педагогів щодо підвищення рухової  активності дітей, поглиблення  знань про розвиток основних рухів в умовах дистанційної роботи, було проведено семінар - практикум «Організація та проведення фізкультури в умовах дистанційного навчання».

Вихователь-методист Галина Балалуєва визначила особливості фізичного розвитку сучасних дошкільників, означивши перевагу статичного стану перед динамічним, запропонувала прості фізичні вправи для зняття напруги та м’язових перевантажень. Вихователі закладу дошкільної освіти Ганна Онищенко запропонувала сучасні інноваційні прийоми розвитку фізичних якостей у дошкільнят, Олена Коренєва акцентувала увагу на попередженні дитячого травматизму та наданні першої до лікарняної допомоги, що є актуальним у період воєнного стану. Керівник музичний Олена Охомуш опрацювала матеріали щодо прийомів використання руханок у розвитку фізичної активність дітей, а вихователь закладу дошкільної освіти  Ганна Антоненко надала рекомендації щодо одягу дітей у зимовий період та запропонувала враховувати регіони тимчасового проживання малюків.

За результатами роботи семінару було розроблено рекомендації, у яких передбачено використання сучасних сайтів, укладено картотеку оздоровчих та профілактичних заходів в режимі дня в період воєнного стану в країні для використання інформації педагогами та батьками вихованців. Директор закладу дошкільної освіти  Світлана Шелудько запропонувала поповнити матеріалами семінару сторінки сайту дошкільного закладу.

Важливим підсумком роботи семінару стало розуміння того, що роблячи інвестування у фізичний розвиток дітей, ми інвестуємо у майбутнє! Фото звіт