Готуємось до школи. Зустріч з учителем.

10 квіт. 2018
Відповідно до плану роботи на освітньому окрузі №1 в садочку проведено бінарне заняття за схемою «Вихователь – Діти – Вчитель».

Нова Українська школа вимагає від педагога пошук нових шляхів соціалізації, комунікації для подальшого розвитку малюка. Дитячий садок має створити умови для особистісного становлення і творчої самореалізації вихованців. Саме тому 10 квітня, з метою подальшого забезпечення певних успіхів у взаємодії малюка в дорослому світі, до малят старшої спеціальної групи дошкільної установи № 31 «Рябінушка» завітала вчитель початкових класів НВК №11 Олена Задніпровська, яка  разом з вихователем Ларисою Нянченко допомогла дітям вирішити питання комунікативного та навчального змісту, визначити як називаються шкільне приладдя, чи потрібна іграшка у школі, чи важко знайти там нових друзів. Дорослі створили таку непримушену атмосферу, в якій малюки змогли висловити свої найпотаємніші думки та переживання. Малята з нетерпінням чекають Вересневого свята у переході на іншу сходинку свого життя.