Економіка для дошколят

18 січ. 2018
18 січня на базі закладу дошкільної освіти №31 "Рябінушка"було проведено засідання Школи модератора "Інтелектуальна мозайка"

Вихователі міста розглядали питання економічної освіти вихованців дитячих садочків. Метою роботи стало не лише опрацювання сучасних підходів до впровадження економіки для малят, а і опрацювання цих питань в практичній роботі з ними. Великого інтересу мала інформація керівника Школи модератора Віри Рязанцевої про сучасну європейську програму Афлатот, у якій надано серію практичних занять з дітьми-дошкільниками. Практичний психолог Тетяна Мартинова звернула увагу слухачів на особливості використання гри-стратегії в роботі зі старшими дошкільниками, а вихователь-методист Галина Балалуєва розкрила умови використання  сюжетно-дидактичної гри у формуванні економічних уявлень у дошкільнят.

Слухачі відмітили цікаві педагогічні знахідки практичної діяльності вихованців закладу «Рябінушка», яку провели Галина Балалуєва та Тетяна Стьопчина. В сюжетно-дидактичній грі «Кафе» малюки намагались відобразити сучасні стосунки, «готували» страви за схемою, у ігровій формі вирішували прості приклади. Вагомим в ході практичного показу було впровадження взаємоконтролю та взаємодопомоги між учасниками ігрових дії.

За результатами педагоги надали відгуки у вигляді прикраси для автора конспекту.

Ділова атмосфера, радість спілкування, позитивні емоції та естетика ігрового обладнання сюжетно-дидактичної гри – ось що залишилося на згадку про роботу Школи модератора!

Сподіваємось, що отримані матеріали будуть в нагоді педагогам  міста.